Animovaný banner

 

Nabízíme dvě verze animovaných bannerů, které jsou dodávány ve formátu GIF.

 

- animovaný banner Klasik

- animovaný banner Více

 

 

Animovaný banner Klasik:

 

Jedná se prakticky o problikávající statické bannery Klasik. To znamená, že se banner doslova problikne s jiným/pozměněným bannerem a navozuje se tak animační prvek. Na banneru se může problikávat nebo měnit text, obrázky, cenové štítky, či jiný grafický prvek, který má připoutat oči potenciálního zákazníka. Netvoří se zde složité animace, GIF banner má na sebe upozornit v jednodušší podobě, než třeba flash banner. Gif banner je složen z několika statických bannerů (2 a více), čím méně jich je použito, tím nižší je kapacita finálního banneru.

 

Zákadní cena: 999 Kč

 

* V základní ceně jsou zahrnuty dva problikávající se snímky (= 2 bannery), každý navíc 149 Kč

 

* Ukázky animovaného banneru Klasik naleznete v galerii

 

 

Animovaný banner Více:

 

Platí zde to stejné jako u animovaného banneru Klasik, až na to, že je zde zakomponován snímek z on-line fotobanky. Ten nejvhodnější pro vaši reklamu sami z milionů fotek vybereme. Netvoří se zde náročnější animace.

 

Základní cena: 1199 Kč

 

* V základní ceně jsou zahrnuty dva problikávající se snímky (= 2 bannery), každý navíc 149 Kč

 * V základní ceně je navíc zahrnuto vyhledání jednoho snímku z fotobanky Pixmac.cz, pokud se snímkem nebudete spokojeni, bude vyhledán jiný v ceně (max. 3 snímky, každé vyhledání nad tento limit + 99 Kč/ks)

* Součástí jsou i importy náhledového snímku do prvotního návrhu banneru (ořez v tomto případě nemusí být přesný, kvalitní ořez se provádí až při zakoupeném snímku),


 

* Ukázky animovaného banneru Více naleznete v galerii

 

 

Zakupování snímků z fotobanky:

 

Snímky z fotobanky si objednavatel zakupuje sám. Objednavateli je v rámci statického nebo animovaného banneru Více vyhledán vhodný snímek/y pro jeho bannerovou reklamu a zaslán příslušný odkaz nebo ID (identifikační číslo) snímku, podle něhož daný snímek ve fotobance vyhledá. Objednavateli je poskytnut návod, jak snímek úspěšně zakoupit (zakoupení snímků je již snadné a rychlé). Následně je snímek objednavatelem zaslán Banero.cz, které jej zapracuje do jeho banneru. Licence k užívání zakoupeného snímku patří kupujícímu (objednavateli), nemůže být převedena na třetí stranu, Banero.cz po jeho přijetí a zakomponování do bannerové reklamy obdržený snímek náslédně maže z počítače a zavazuje se tak, že se zaslaným snímek nebude dále nijak nakládat (viz. etický kodex). Výhodou zakoupení daného snímku z fotobanky přímo objednavatelem je, že jej obdrží samostatně ve zvolené velikosti a může jej například používat kdykoli pro další reklamní účely. Pokud si zakoupíte snímek z fotobanky, neznamená to, že se stáváte jeho jediným vlastníkem. Získáváte licenci na jeho užití, daný snímek z fotobanky si může zakoupit kdokoliv.

 

Cena snímku pro účely klasického banneru se obvykle pohybuje zhruba v rozmezí 52-189 Kč.


Seznamte se, prosím, se smluvními licenčními podmínkami fotobanky Pixmac.cz.


Využíváme služeb fotobanky Pixmac.cz. Nespolupracujeme s ní a z fotografií nemáme žádné provize.

 

 

Charakteristika GIF banneru:

 

Gif bannery jsou velice specifické. Není zde možné pro internetovou reklamu vymýšlet kdovíjak atraktivní animace. GIF banner má paletu pouze 256 barev, čím více prvků banner obsahuje a čím více se problikává snímků, tím je výsledká velikost větší. U animované GIF reklamy je lepší zvolit jednoduché pozadí a zaměřit se především na problikávající text, což enormě nenavyšuje výslednou kapacitní velikost banneru. U externí placené reklamy navíc stránky na nichž budete prezentovat svou reklamu požadují max. kapacitní velikost banneru, která není moc velká, jelikož by se poté mohly stránky déle načítat.

 

 

* Nejsme plátci DPH

 

                                                                                                                                                                                                                                      Objednat banner!


Nabízíme:

  • tvorbu bannerů s atraktivním vzhledem
  • rozumné a transparentní ceny
  • záruku spokojenosti a etický kodex
  • úhradu až po vytvoření banneru

Typy bannerů:

Zpracováváme bannery ve formátech JPEG (statické) a GIF (animované)

Aktuální stav: Omlouváme se, jsme nyní zaneprázdněni.


 

Rezervace je dostupná: Pokud si chcete zarezervovat první volný termín nebo jiný, prosím, zašlete objednávku s termínem nebo pouze termín na e-mail objednavky@banero.cz. Stejně tak nás neváhejte kdykoli kontaktovat v případě dotazů a přání. 

 

Pracujeme na zakázku


Naše časové kapacity jsou tak omezené. V případě, že pracujeme na zakázce, nepracujeme současně na dalších. Po dokončení zakázky rádi přijmeme novou. Potřebujeme mít dostatek času na poskytnutí kvalitní služby a individuálního přístupu k objednavateli - tedy i k Vám. Sledujte, proto, prosím, aktuální stav na hlavní stránce nebo zde, kde se dozvíte, od jakého termínu budeme moci pracovat na další objednávce nebo nás jednoduše kontakujte s poptávkou na objednavky@banero.cz. 

 

 

Termín dodání:


První návrh vám zašleme přibližně do 42 hodin až 7 pracovních dní. Záleží na počtu objednaných bannerů a jejich náročnosti (typu). Jestliže objednáte jeden statický banner, bude vám poskytnut dříve, než např. 3 animované bannery. Pokud od vás obdržíme poznámky na následné úpravy, zaslání zkorekturované verze můžete registrovat do 42 hodin až 5 pracovních dnů - opět ale záleží na počtu bannerů a náročnosti.

 

 

Děkujeme za Váš zájem!