Statické bannery

 

 

Statický banner (JPEG) Klasik


- vytvoření jednoduchého pozadí a sladění barev

- vhodně zvolený a umístěný text

- cenové štítky, tlačítka, odrážky

- ořez, umístění dodaného obrázku

 

cena: 799 Kč

(nejsme plátci DPH)

 

 

Statický banner (JPEG) Více


- vytvoření jednoduchého pozadí a sladění barev

- vhodně zvolený a umístěný text

- cenové štítky, tlačítka, odrážky

- ořez, umístění dodaného obrázku

- vyhledání a případný ořez snímku z fotobanky 

 

cena: 999 Kč

(nejsme plátci DPH)

 

Převod do jiné velikosti: 299 Kč za kus

Převod do jiné jazykové verze (dodaný text objednavatelem): 199 Kč za kus 

 

 

Animované bannery

 

 

Animovaný banner (GIF) Klasik


- vytvoření jednoduchého pozadí a sladění barev

- vhodně zvolený a umístěný text

- cenové štítky, tlačítka, odrážky

- ořez, umístění dodaného obrázku

 

cena: 999 Kč

(nejsme plátci DPH)

 

* V základní ceně jsou zahrnuty dva problikávající se snímky (= 2 bannery), každý navíc +149 Kč

 

 

Animovaný banner (GIF) Více


- vytvoření jednoduchého pozadí a sladění barev

- vhodně zvolený a umístěný text

- cenové štítky, tlačítka, odrážky

- ořez, umístění dodaného obrázku

vyhledání a ořez snímku z fotobanky 

 

cena: 1199 Kč

(nejsme plátci DPH)

 

* V základní ceně jsou zahrnuty dva problikávající se snímky (= 2 bannery),

každý navíc 149 Kč a vyhledání jednoho snímku z fotobanky Shutterstock.com nebo Fotolia.com

 

 

Převod do jiné velikosti: 399 Kč za kus

 

* cena platí pro 2 probliky, další problik navíc + 149 Kč

Převod do jiné jazykové verze (dodaný text objednavatelem): 199 Kč za kus

 

 

Kdy se platí?

 

Nejprve objednáte banner, my ho vytvoříme, pošleme ho na Váš e-mail s ochranným vodoznakem, v případě potřeby proběhnou korekce. Jakmile bude vytvořena finální verze, je zaslána el. faktura a uskuteční se platba, po její přijetí zasíláme banner bez ochranného vodoznaku na váš e-mail.

 

Při dlouhodobější korektní spolupráci zasíláme bannery bez ochranného vodoznaku. Bannery tak máte ihned k použití a je vám zaslána faktura s 14 nebo 7 denní splatností. Platíte "až potom". Tato možnost nemusí být umožněna při nekorektní spolupráci nebo negativního hodnocení objednavatele. 

 

S námi neplatíte předem za něco ještě nevytvořeného!

 

 

Změny cen


Ceny se mohou během roku měnit. Aktuální cenovou nabídku naleznete v "ceníku", poslední datum aktualizace je prezentováno na hlavní straně v pravém dolním rohu a popřípadě v informačním proužku uprostřed stránky. Objednávka je vždy vyřizována podle znění ceníku k datu objednání. Pokud tedy dojde během vyřízování objednávky ke změně ceníku, jsou pro zákazníka platné původní ceny.

 

 

Výstupní formát bannerů

 

Bannery zasíláme v příslušném výstupním formátu, tedy JPEG nebo GIF. Na vyžádání (učiňte tak co nejdříve, později mohou být data z našich záloh vymazána a nemusí vám být poskytnuta) je zasílán i PSD soubor bez poplatku (neplatí pro banner zdarma).


 

Zakupování snímků z fotobanky:

 

Snímky z fotobanky si objednavatel zakupuje sám. Objednavateli je v rámci statického nebo animovaného banneru Více vyhledán vhodný snímek/y pro jeho bannerovou reklamu a zaslán příslušný odkaz nebo ID (identifikační číslo) snímku, podle něhož daný snímek ve fotobance vyhledá. Objednavateli je poskytnut návod, jak snímek úspěšně zakoupit (zakoupení snímků je již snadné a rychlé). Následně je snímek objednavatelem zaslán Banero.cz, které jej zapracuje do jeho banneru. Licence k užívání zakoupeného snímku patří kupujícímu (objednavateli), nemůže být převedena na třetí stranu, Banero.cz po jeho přijetí a zakomponování do bannerové reklamy obdržený snímek náslédně maže z počítače a zavazuje se tak, že se zaslaným snímek nebude dále nijak nakládat (viz. etický kodex). Výhodou zakoupení daného snímku z fotobanky přímo objednavatelem je, že jej obdrží samostatně ve zvolené velikosti a může jej například používat kdykoli pro další reklamní účely. Pokud si zakoupíte snímek z fotobanky, neznamená to, že se stáváte jeho jediným vlastníkem. Získáváte licenci na jeho užití, daný snímek z fotobanky si může zakoupit kdokoliv.

 

Cena fotografie/grafického prvku pořízené z fotobanky je zhruba 150-500 Kč/ks. Banero.cz s fotobankou nijak nespolupracuje a ze snímků nemá žádné provize, pouze zde vyhledává vhodné snímky pro bannerovou reklamu. Fotografie doporučujeme nakupovat na zavedených fotobankách Shutterstock.com nebo Fotolia.com.

 

 

Co je základní cena?

 

Pokud je dodržena charakteristika statického banneru Klasik, jeho cena se již nenavyšuje. U ostatních typů bannerů naleznete tzv. "základní cenu". To znamená, že konečná cena banneru je závislá na dalších aspektech, jako je počet vyhledaných snímků z fotobanky, počet probliků u animovaných bannerů atd. Tyto a další položky mohou, ale nemusí, navyšovat konečnou cenu. 


 

Forma platby:

 

Veškeré platby se provádějí bezhotovostně a to klasickým převodem dané částky na účet Banero.cz. Služby neposkytujeme mimo ČR!

 

 

Kam platbu směrovat?

 

Veškeré údaje nalezne objednavatel v elektronické faktuře, která je mu zaslána před obdržením finálního banneru bez ochranného vodoznaku.

 


Variabilní symbol: číslo faktury

Zpráva pro příjemce: adresa Vašeho webu + Vaše jméno (např. www.mojestranky.cz, Jan Novák)

Číslo účtu: uvedeno na faktuře a v kontaktech (přejít do kontaktů)


Číslo účtu uvedené na faktuře musí souhlasit s číslem uvedeným v kontaktech, pro jistotu, prosím, vždy překontrolujte. 

 

 

Jak vypadá zaslaná faktura?

 

Fakturu zasíláme pouze v elektronické podobě ve formátu PDF. Na faktuře není digitální podpis - faktura vystavená v elektronické podobě nemusí být ze zákona opatřena dig. podpisem. Faktura obsahuje veškeré potřebné náležitosti, jedná se o naprosto regulérní doklad. Doba splatnostni je 14 nebo 7 dní.

 

 

Ochrana zákazníků:

 

 

1. Kontrolujte čísla účtu

 

Máme jednotné číslo účtu, které je uvedené na těchto stránkách v kontaktech i v zaslané faktuře. Čísla účtu se musí vždy shodovat, pro jistotu, prosím, vždy kontrolujte číslo účtu uvedené zde s číslem účtu uvedeném na faktuře. 

 

 

2. Naše e-maily

 

Zprávy od nás vám budou doručovány buď z e-mailu dotazy@banero.cz nebo objednavky@banero.cz aj., tedy především vždy s koncovkou banero.cz.

 

3. Nevybíráme zálohy


Štítky: ceník bannerů, ceník banneru, ceník baneru, ceny bannerů, ceny banneru, kolik stojí banner, kolik stojí bannery, bannery levně, levné bannery, výhodná cena, výhodné ceny, rozumné ceny, přijatelné ceny, příjemné ceny, platba potom, česká spořitelna


Nabízíme:

  • tvorbu bannerů s atraktivním vzhledem
  • rozumné a transparentní ceny
  • záruku spokojenosti a etický kodex
  • úhradu až po vytvoření banneru

Typy bannerů:

Zpracováváme bannery ve formátech JPEG (statické) a GIF (animované)

Aktuální stav: jsme zaneprázdněni, pracujeme na zakázce.


 

Rezervace: Pokud si chcete zarezervovat první volný termín nebo jiný, zašlete objednávku s termínem nebo pouze termín na objednavky(zavinac)banero.cz.

 

Kdy objednat:


Naše pracovní a časové kapacity jsou omezené. V případě, že pracujeme na zakázce, nemůžeme tak pracovat na dalších. Potřebujeme mít dostatek času na poskytnutí kvalitní služby a individuálního přístupu k objednavateli. Sledujte, proto, prosím, aktuální stav na hlavní stránce nebo zde, kde se dozvíte, od jakého termínu budeme moci pracovat na další objednávce.

 

 

Termín dodání:


První návrh vám zašleme přibližně do 42 hodin až 7 pracovních dní. Záleží na počtu objednaných bannerů a jejich náročnosti (typu). Jestliže objednáte jeden statický banner, bude vám poskytnut dříve, než např. 3 animované bannery. Pokud od vás obdržíme poznámky na následné úpravy, zaslání zkorekturované verze můžete registrovat do 42 hodin až 5 pracovních dnů - opět ale záleží na počtu bannerů a náročnosti.

 

 

Děkujeme za Váš zájem!

 

Pozor: během vánočního období, od listopadu do konce ledna běží Banero.cz v omezeném režimu z důvodu nárustu objednávek. V tomto období tak bohužel nelze uspokojit veškeré zájemce o bannerou reklamu.