O portálu Banero.cz

 

 

Banero.cz se specializuje na tvorbu reklamních bannerů, které jsou neodmyslitelnou součástí internetového světa. Jedná se o nejpoužívanější a nejefektivnější elektronickou reklamu, kterou můžete uplatnit k prezentaci zboží, služeb či čehokoliv jiného. A to jak v rámci svých stránek nebo ve formě placené reklamy na externím webu či prostřednictvím služeb jako např. Google AdWords či Sklik.

 

Vyzkoušejte naše služby, které zde v tomto konceptu doposud chyběly. Nechte si vytvořit reklamní banner od Banero.cz, i malá investice se může mnohonásobně navrátit. Většina našich zákazníků jsou menší nebo středně velké podniky, které nemají v pracovním poměru svého grafika.


 

10 důvodů proč Banero.cz

 

- moderní vzhled bannerů

- desítky referencí, stovky vytvořených bannerů

- příjemné ceny, které se snažíme držet co nejníže

- vaše spokojenost je u nás na prvním místě

- nemusíte vlastnit drahý software za desetitsíce, ani se s ním dlouze seznamovat

- nemusíte kvůli bannerové reklamě shánět osobního grafika

- k dispozici objednávkový formluář nebo e-mail

- neplatíte předem za něco ještě nevytvořeného

- dorozumíte se v češtině, anglické výrazy naprosto minimalizujeme

 

 
Pro dlouhodobější zájemce nabízíme řadu výhod:


- bannery jsou zasílány bez vodoznaku a máte je tak ihned před platbou k použití

- u některých objednávek vám nabídneme výhodnější ceny


 

Služba, kterou jste hledali


Nepatříme mezi klasická grafická studia, která bannery nabízí jako doplněk. Na tento formát se zaměřujeme prioritně, což nám umožňuje nabízet nejenom kvalitnější služby z této oblasti, ale také přijatelnější ceny. Nesnažíme se na bannery přenášet svou uměleckou kreativitu a seberealizaci na úkor snížené efektivity samotné reklamy, chceme nabízet to, co již funguje a zajistí proklik banneru. Výstižně, jednoduše, designově atraktivně.

 

 

Vždy víte, kolik a za co platíte


Připravili jsme pro vás konkrétní a transparentní ceník, abyste vždy věděli, kolik vás co bude stát. Ceny jsou v případně dodržení charakteristiky daného banneru konečné. Celková cena se může navyšovat a to například při zájmu o další položky (více vyhledaných snímků z fotobanky, více probliků u animovaných bannerů...). Vždy víte kolik a za co platíte - banner se hradí, až když vidíte jeho finální podobu.

 

 

Záruka spokojenosti


Vizuální tvorba, design, je specifická disciplína. To, co se nelíbí jednomu, druhý pozitivně hodnotí. Vaše spokojenost je pro nás důležitá, nechceme, abyste nám platili za něco, co ve vás nevzbuzuje kladný dojem z vynaložené investice. Nabízíme záruku spokojenosti. Pokud se vám nelíbí prvotní zpracování, můžete zažádat o zpracování úplně jiné verze nebo původní s odlišnými či upravenými prvky. K dispozici máte až tři korekce, nelze je ale použít k vytvoření tří zcela odlišných verzí z nichž si poté jednu vyberete, ale pouze k dobrání se k finálním úpravám a podobě banneru, s kterou budete spokojeni. Rozložení, barvy a další aspekty lze poté korigovat mimo tři dostupné korekce, korekce slouží především k vytvoření jakési kostry banneru. Jestliže se ani napotřetí nepodaří banner zkorigovat k Vaší spokojenosti, individálně se domluvíme na řešení situace nebo lze objednávku bez poplatku zrušit. Pokud bude zrušení neoprávněné či opakující se, má Banero.cz právo zakázky od tohoto objednavatele v budoucnu již nezpracovávat.

 

Jednoduše řečeno:

1. banner se vám líbí a jste s ním na 100% spokojeni

2. banner se vám líbí, ale nejste s ním na 100% spokojeni
řešení: až tři korekce (jedna korekce může mít více požadavků na změny), resp. úpravy prvků (rozložení, barvy, grafika, text...) v banneru v ceně

3. banner se mi nelíbí
řešení: máte možnost zažádat o vytvoření zcela odlišné verze (max. 1 možnost v ceně)

4. banner se mi nelíbí ani při druhé verzi
řešení: individuální nebo možnost stornovat objednávku. Jedná se o krajní řešení, s kterým jsme se ještě nesetkali,
ale je zde pro vás přichystáno 

 

 

Čeština u nás nezanikne


U nás se vám nestane, že nebudete rozumět anglickým výrazům. Snažíme se pro ně totiž hledat vhodné české ekvivalenty. Jedná se o ryze tuzemský projekt, z kterého neděláme světový, hovoříme česky, jako vy, a nechceme, abyste si lámali hlavu nad tím, co které slovo znamená.

 

 

Přátelské zázemí


Nejste si s něčím jistí? Chcete se před objednáním na něco zeptat? Jsme vám k dispozici. Neděláme rozdíly a veškeré naše zákazníky bereme jako rovnocenné partnery. Malý, střední nebo velký web, každý může mít atraktivní banner za skvělou cenu!

Něco se vám na banneru nelíbí? Korekce jsou samozřejmostí. Nebojte se vyjádřit, co chcete udělat jinak - je to váš banner a vaše spokojenost je u nás na prvním místě.

 

Používáme originální software firmy Adobe.

 

- - -

 

                                                                          Vyzkoušejte naše služby ještě dnes!

 

 


Nabízíme:

  • tvorbu bannerů s atraktivním vzhledem
  • rozumné a transparentní ceny
  • záruku spokojenosti a etický kodex
  • úhradu až po vytvoření banneru

Typy bannerů:

Zpracováváme bannery ve formátech JPEG (statické) a GIF (animované)

Aktuální stav: jsme zaneprázdněni, pracujeme na zakázce.


 

Rezervace: Pokud si chcete zarezervovat první volný termín nebo jiný, zašlete objednávku s termínem nebo pouze termín na objednavky(zavinac)banero.cz.

 

Kdy objednat:


Naše pracovní a časové kapacity jsou omezené. V případě, že pracujeme na zakázce, nemůžeme tak pracovat na dalších. Potřebujeme mít dostatek času na poskytnutí kvalitní služby a individuálního přístupu k objednavateli. Sledujte, proto, prosím, aktuální stav na hlavní stránce nebo zde, kde se dozvíte, od jakého termínu budeme moci pracovat na další objednávce.

 

 

Termín dodání:


První návrh vám zašleme přibližně do 42 hodin až 7 pracovních dní. Záleží na počtu objednaných bannerů a jejich náročnosti (typu). Jestliže objednáte jeden statický banner, bude vám poskytnut dříve, než např. 3 animované bannery. Pokud od vás obdržíme poznámky na následné úpravy, zaslání zkorekturované verze můžete registrovat do 42 hodin až 5 pracovních dnů - opět ale záleží na počtu bannerů a náročnosti.

 

 

Děkujeme za Váš zájem!

 

Pozor: během vánočního období, od listopadu do konce ledna běží Banero.cz v omezeném režimu z důvodu nárustu objednávek. V tomto období tak bohužel nelze uspokojit veškeré zájemce o bannerou reklamu.