Informační koutek
Objednávku je možné také zaslat prostřednictvím e-mailu na objednavky@banero.cz. Praktické zejména při objednávce více bannerů.
Adresa webu:
Email:
Telefon:
Fakturační údaje
Jméno a příjmení:
Ulice a číslo
Město:
PSČ:
Pro firmy/podnikatele
Název firmy (je-li):
IČ:
DIČ:
Typ banneru:
Velikost banneru:
Jiná velikost:
x (š x v)
Základní cena (ks):
* uvedené základní ceny jsou v případě dodržení charakteristiky daného banneru konečné. Případné navýšení se uskutečňuje dle platného ceníku.
Co má banner prezentovat?
Jaký text má banner obsahovat?
Charakteristika banneru a dodatečné informace:
Cokoliv vás napadne, vepište, prosím, do následujícího pole. Pokud nemáte konkrétní představu, můžete nechat kompletní nebo částečnou podobu banneru na nás.
Další velikosti:
Pokud si přejete banner vyhotovit ve více velikostech, vepište další rozměry do následujících polí. V opačném případě ponechejte pole prázdné. Cena převodu do jiného rozměru viz. ceník.
Velikost: x (š x v)

Přílohy
Případné obrázky, které chcete použít v banneru, logo společnosti a jiné... (posláním potvrzujete, že daný obrázek neporušuje autorská práva a může být použit k prezentaci v reklamě - banneru). Pokud máte více obrázků, zabalte je prosím do jednoho souboru RAR či ZIP.
Souhlas s podmínkami
Souhlasím s etickým kodexem

Objednávka banneru:

Termín vyhotovení:

Banner Vám vyhotovíme, co nejdříve to bude možné - záleží na aktuálním počtu zakázek, náročnosti samotného banneru a počtu. Běžná doba obdržení prvního náhledu (pouze orientační) je do 24 hodin až 7 pracovních dnů. Objednávkový formulář, prosím, vyplňujte pečlivě, abychom měli k dispozici potřebné informace a podklady. Kontaktovat Vás budeme prostřednictvím e-mailu, kam Vám také pošleme první náhled a kde se budeme domlouvat na případných korekcích banneru.

Před objednáním sledujte hlavní stranu s aktuálním statusem.


* Objednávka je závazná, stornovat lze pouze bezprostředně po objednání, kdy ještě nezačaly práce na banneru


* Služby poskytujeme pouze v rámci České republiky (nelze objednat na Slovensko a do jiných zemí)

 

* Nejsme plátci DPH

 

* Více o banneru zdarma se dozvíte zde

 

Aktuální stav: jsme zaneprázdněni, pracujeme na zakázce.


 

Rezervace: Pokud si chcete zarezervovat první volný termín nebo jiný, zašlete objednávku s termínem nebo pouze termín na objednavky(zavinac)banero.cz.

 

Kdy objednat:


Naše pracovní a časové kapacity jsou omezené. V případě, že pracujeme na zakázce, nemůžeme tak pracovat na dalších. Potřebujeme mít dostatek času na poskytnutí kvalitní služby a individuálního přístupu k objednavateli. Sledujte, proto, prosím, aktuální stav na hlavní stránce nebo zde, kde se dozvíte, od jakého termínu budeme moci pracovat na další objednávce.

 

 

Termín dodání:


První návrh vám zašleme přibližně do 42 hodin až 7 pracovních dní. Záleží na počtu objednaných bannerů a jejich náročnosti (typu). Jestliže objednáte jeden statický banner, bude vám poskytnut dříve, než např. 3 animované bannery. Pokud od vás obdržíme poznámky na následné úpravy, zaslání zkorekturované verze můžete registrovat do 42 hodin až 5 pracovních dnů - opět ale záleží na počtu bannerů a náročnosti.

 

 

Děkujeme za Váš zájem!

 

Pozor: během vánočního období, od listopadu do konce ledna běží Banero.cz v omezeném režimu z důvodu nárustu objednávek. V tomto období tak bohužel nelze uspokojit veškeré zájemce o bannerou reklamu.