Statický banner


Nabízíme dvě verze nepohyblivých bannerů, které jsou dodávány v klasickém formátu JPEG.

 

- statický banner Klasik

- statický banner Více

 

 

Statický banner Klasik:

 

Jedná se o nejčastěji objednávaný a používaný formát banneru. Vytvoříme jednoduché pozadí, sladíme barvy, použijeme vhodný text, umístěníme dodané obrázky, vytvoříme cenový štítek apod. Netvoří se zde náročnější grafické prvky. Banner může obsahovat i pouze text.

 

- - -


Cena: 799 Kč


* Ukázky statického banneru Klasik naleznete v galerii

 

 

 

Statický banner Více:

 

Platí to samé, jako u statického banneru Klasik s tím rozdílem, že u banneru Více bude použit snímek z on-line fotobanky. Ten nejvhodnější pro vaši reklamu vám z miliónů nabízených fotografií sami vybereme. Databáze nabízí nespočet obrázků a fotografií - lidské postavy, zvířata, automobily, grafické snímky, vektory, prakticky cokoliv, co vás napadne. Snímky z fotobanky jsou samozřejmě zpoplatněny, takže konečná cena banneru se navýší ještě o tuto částku - snímek z fotobanky si zakupuje objednavatel sám.

 

 

Základní cena: 999 Kč  


 * V základní ceně je navíc zahrnuto vyhledání jednoho snímku z fotobanky Pixmac.cz, pokud se snímkem nebudete spokojeni, bude vyhledán jiný v ceně (max. 3 snímky, každé vyhledání nad tento limit + 99 Kč/ks), součástí jsou i importy náhledového snímku do prvotního návrhu banneru (ořez v tomto případě nemusí být přesný, kvalitní ořez se provádí až při zakoupeném snímku),

 

 

* Ukázky statického banneru Více naleznete v galerii

 


Snímky jsou hledány ve fotobance Pixmac.cz. Pokud si přejete vyhledat snímek v jiné fotobance, informujte nás předem. Vhodný snímek si můžete také sami vyhledat a zakoupit a poté jej zaslat v rámci zpracování statického banneru Klasik.

 

Pozor novinka: Zpracování banneru zdarma! Více informací zde.


 

Zakupování snímků z fotobanky:

 

Snímky z fotobanky si objednavatel zakupuje sám. Objednavateli je v rámci statického nebo animovaného banneru Více vyhledán vhodný snímek/y pro jeho bannerovou reklamu a zaslán příslušný odkaz nebo ID (identifikační číslo) snímku, podle něhož daný snímek ve fotobance vyhledá. Objednavateli je poskytnut návod, jak snímek úspěšně zakoupit (zakoupení snímků je již snadné a rychlé). Následně je snímek objednavatelem zaslán Banero.cz, které jej zapracuje do jeho banneru. Licence k užívání zakoupeného snímku patří kupujícímu (objednavateli), nemůže být převedena na třetí stranu, Banero.cz po jeho přijetí a zakomponování do bannerové reklamy obdržený snímek náslédně maže z počítače a zavazuje se tak, že se zaslaným snímek nebude dále nijak nakládat (viz. etický kodex). Výhodou zakoupení daného snímku z fotobanky přímo objednavatelem je, že jej obdrží samostatně ve zvolené velikosti a může jej například používat kdykoli pro další reklamní účely. Pokud si zakoupíte snímek z fotobanky, neznamená to, že se stáváte jeho jediným vlastníkem. Získáváte licenci na jeho užití, daný snímek z fotobanky si může zakoupit kdokoliv.

 

Cena snímku pro účely klasického banneru se obvykle pohybuje zhruba v rozmezí 52-189 Kč.


Seznamte se, prosím, se smluvními a licenčními podmínkami fotobanky Pixmac.cz.

                                             


Nabízíme:

  • tvorbu bannerů s atraktivním vzhledem
  • rozumné a transparentní ceny
  • záruku spokojenosti a etický kodex
  • úhradu až po vytvoření banneru

Typy bannerů:

Zpracováváme bannery ve formátech JPEG (statické) a GIF (animované)

Aktuální stav: jsme zaneprázdněni, pracujeme na zakázce.


 

Rezervace: Pokud si chcete zarezervovat první volný termín nebo jiný, zašlete objednávku s termínem nebo pouze termín na objednavky(zavinac)banero.cz.

 

Kdy objednat:


Naše pracovní a časové kapacity jsou omezené. V případě, že pracujeme na zakázce, nemůžeme tak pracovat na dalších. Potřebujeme mít dostatek času na poskytnutí kvalitní služby a individuálního přístupu k objednavateli. Sledujte, proto, prosím, aktuální stav na hlavní stránce nebo zde, kde se dozvíte, od jakého termínu budeme moci pracovat na další objednávce.

 

 

Termín dodání:


První návrh vám zašleme přibližně do 42 hodin až 7 pracovních dní. Záleží na počtu objednaných bannerů a jejich náročnosti (typu). Jestliže objednáte jeden statický banner, bude vám poskytnut dříve, než např. 3 animované bannery. Pokud od vás obdržíme poznámky na následné úpravy, zaslání zkorekturované verze můžete registrovat do 42 hodin až 5 pracovních dnů - opět ale záleží na počtu bannerů a náročnosti.

 

 

Děkujeme za Váš zájem!

 

Pozor: během vánočního období, od listopadu do konce ledna běží Banero.cz v omezeném režimu z důvodu nárustu objednávek. V tomto období tak bohužel nelze uspokojit veškeré zájemce o bannerou reklamu.